Embed

One Direction

 

 

Arkadaşlar haydi One Direction'ı (Van Dırekşın'ı) tanıyalım.

One Direction, İngiliz-İrlandalı bir müzik grubu.. Grup beş kişiden oluşuyor. Üyeleri Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'dır.

Takımın en büyüğü olan Louis Tomlinson 24 aralık 1991 doğumlu ve oğlak burcu.Takma adları ''Lou, Destiny, Louie''.Sewgilisinin adı Eleanor Calder.Louis'in elinde bir güç olsa, bu gücün uçmak olmasını istermiş.(Aşağıdaki kişi)

                               One Direction Grubunu Tanıyalım

Sıra takımın en küçüğü olan Harry Styles'ta.Gerçek adı:Harold Edward Styles.Harry 1 Şubat 1994 doğumlu ve kova burcu.Takma adı ''Hazza''. Harry grubun en yaramazı.Grup arkadaşlarına sürekli şakalar yapıyor.The Beatles en sevdiği grup.1980'li yılların müzik tarzını da çok seviyor.En sewdiği renk MAVİ.(Aşağıdaki kişi)

One Direction Grubunu Tanıyalım
 
Niall James Horan, grubun en sarışını, fakat gerçek saçları sarı değil! Yıllardır saçını sarıya boyatıyor.Gerçek saç rengi koyu kahverengi.13 Eylül 1993 doğumlu ve başak burcu.Takma adı ''Nialler''.Niall, gitar çalmayı çok seviyor.Şu ana kadar aldığı en güzel hediyenin ise bir gitar olduğunu söylüyor. (Aşağıdaki kişi)
 
One Direction Grubunu Tanıyalım
 
Lİam Payne,Gerçek adı:Liam James Payne.Liam ise 29 Ağustos 1993 doğumlu ve başak burcu. Takma adı ''Lee''. Harry gibi çok yaramaz.Koşu yarışmalarında birincilikleri var.12 yaşındayken 38 yaşındaki bir adamla boks maçı yapmış; dolayısıyla burnu kırılmış ve kulak zarı delinmiş.Liam hakkında üzücü bir haber ise tek böbreğinin olmaması.Bu, onun hayatını zorlaştırmıyor; ama yediklerine, içtiklerine dikkat etmesi gerekiyor. (Aşağıdaki kişi)

One Direction Grubunu Tanıyalım
 
Zayn Malik.Gerçek adı kimlikte:Zain Malik.12 Ocak 1993 doğumlu olan Zayn oğlak burcu.Takma adı ''Wayne''.Grubun asi ve gururlu çocuğu.''Kendini beğenmişin tekiyim.'' diyor.Böyle demesine bakmayın, çünkü o çok utangaç biri.Zayn, birçok arkadaşa sahip olmak yerine, birkaç yakın arkadaşının olmasını tercih ediyor.Ayrıca MÜSLÜMAN,Ve bir DJ (DiCey)..(Aşağıdaki kişi)
 
One Direction Grubunu Tanıyalım
 
One Direction'ı (Van Dırekşın'ı) sewdiniz mi?Sewiyorsanız en çok hangi üyesini?One Direction'ın (Van Dırekşın'ın) şarkılarını dinliyor musunuz,dinliyorsanız hangi şarkılarını?

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !